Citronix
Limitronic

ci3300

Citronix Inc., to globalny dostawca niezawodnych przemysłowych systemów znakujących metodą bezkontaktową w technologii CIJ.

Firma Citronix Inc. posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz drukarek atramentowych małego pisma, które charakteryzują się dużą prędkością druku, bezawaryjną pracą i prostą obsługą oraz niskimi kosztami eksploatacji. Jest to bardzo dobra alternatywa w stosunku do drukarek marki Videojet Technologies®.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów, firma Citronix Inc. wprowadziła na rynek najnowsze modele drukarek serii 3000, które z powodzeniem konkurują z takimi markami jak: Videojet Technologies®, Hitachi®, Linx®, Imaje® i inne.

Szeroka gama tuszy oferowanych przez firmę Citronix Inc. pozwala na oznakowanie praktycznie każdej powierzchni, więc drukarki Citronix mają zastosowanie w większości aplikacji wymagających oznakowania produktów. Są to wyzwania, gdzie drukarki Citronix znakomicie się sprawdzają, a którym często nie mogą sprostać marki konkurencyjne.

Drukarki marki Citronix to wysoka jakość wykonania, stabilność pracy w ciężkich warunkach, duża szybkość i bardzo dobra jakość wydruku do 5 linii tekstu w rozdzielczości 31 pikseli.